×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 415

Nasz Blog

W tym miejscu nasi blogerzy opisują i komentują bieżące wydarzenia.
Dla ułatwienia podzieliliśmy NASZ BLOG na kilka kategorii. Łatwo Państwo zorientujecie się na jakie.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Login

Właściwie Zrównane 29

 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Drukuj
 • 0 review
 • Author:
Uważaj mód; w ciągu 20 lat czas hot pink lipstick będzie prawdopodobnie pory swoje zdjęcia ślubne. Zamierzasz jak to możliwe zdjęcia wspomnienia ogólnie ponadczasowe.

Blush: Zostań http://beautifystudio.pl/uslugi/przedluzanie-rzes-krakow/ http://beautifystudio.pl/uslugi/paznokcie-hybrydowe-krakow/ http://beautifystudio.pl/uslugi/paznokcie-zelowe-krakow/ absolutnie odcień w pinky brzoskwinia jak również róży lub, jeśli zwykle mogą uzyskać zaczerwieniona, brązowy ton. Eksperymentuj i znaleźć rumienić kolor, który kostiumy Twojej skóry. Użyj naturalne proszku rumieniec, będą one najczęściej dłużej niż róże śmietany. Korzystanie rumieniec, zaczynają się od linii włosów do połowy ucha słuchu , mieszanki do przodu do przodu kwartał , a następnie z powrotem do linii włosów i do góry. Dla Aplikacja świetnie pranie, który jest wielkość jabłkowego inc z policzka. Po początkowej wrażenie z jakimś luźnym proszkiem to zastosować odrobinę więcej suche z przodu policzek .

Pomadka do ust Shin: Będziesz robić dużo uzyskanie w dniu ślubu, więc będziesz będzie wymagane kolor warg że może ostatni. Użyj matowe lub lub szminki longwearing wargi połysku, ponieważ nie chcą być Fundacja twarzy w ciągu dnia.
Pamiętaj, aby użyć kolorowanki , który uzupełnia swoje włosy oraz wykorzystują konturówki w sam swoim błyszczyk lub szminka. Unikaj korzystania bardzo ciemniejszy od twojej szminka lub błyszczyk. Zmniejszenie wygląda ostre i bardzo wykonane z chemikaliami na zdjęciach.
Zakup szminka lub błyszczyk do ust oraz konturówki do utrzymania w Twoim torebki na cały dzień.

Ślub wskazówka makijaż: Niewielkie okolice ust

Jeśli twoje usta są http://www.rzesykrakow.ovh/ zwykle małe lżejsze więcej obszerne wydaje się.

Ślub wskazówka makijaż: Makijaż twarzy usuwania.

Pamiętaj, aby mieć makijaż wywala. Jak wiecie makijaż nie po prostu wytrzeć, szczególnie nie od pięknej, białej sukni ślubnej ślubny . Chusteczki kosmetyczne są wygodne poręczny.

Cień do powiek: Przeznaczenie pomocy przy wyborze i wdrażaniu Twój cień do oczu należy czytaj artykuł Donny; Nostalgia oczy proste.
Kiedy jesteś bardzo polecam artykuł Donny; Krok poprzez po kroku makijaż smokey do oka sexy.

Ślub kosmetyki tip: brwi.

Właściwie załatwione Wsparcie wzmocnić i dodać wyraz ku twarzy. Wyraź swoją brwi zadbana, ale zrobić tygodniu przed ślubem w przypadku get po wyrywanie lub woskowanie. Dodaj brwi, jeśli wymagane , z brwi ołówkiem kolor to nieco jaśniejszy w porównaniu do brwi. Pędzel w drodze z pędzelkiem do brwi lub ewentualnie więcej naturalny wygląd.
Here
Here
Here
Here
Here
Ostatnia modyfikacja w

Komentarze

 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość 30 czerwiec 2016