×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 415

Nasz Blog

W tym miejscu nasi blogerzy opisują i komentują bieżące wydarzenia.
Dla ułatwienia podzieliliśmy NASZ BLOG na kilka kategorii. Łatwo Państwo zorientujecie się na jakie.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Login

Właściwie Zrównane 27

 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Drukuj
 • 0 review
 • Author:
Uważaj mód; w ciągu 20 lat Moment hot pink lipstick będzie pory swoje zdjęcia ślubne. Chcesz jak można zdjęcia wspomnienia są zazwyczaj ponadczasowe.

Blush: Zostań http://beautifystudio.pl/uslugi/przedluzanie-rzes-krakow/ paznokcie hybrydowe kraków http://beautifystudio.pl/uslugi/paznokcie-zelowe-krakow/ naprawdę jakąkolwiek kolor w pinky brzoskwinia a może róży lub, jeśli często uzyskać zaczerwieniona, brązowy ton. Eksperymentuj i znaleźć pomieścić Twojej skóry. Użyj naturalne proszku rumieniec, będą one zazwyczaj dłużej niż róże śmietany. Aby wykorzystać rumieniec, zaczynają się od linii włosów do połowy ucha Szef, mieszanki do przodu do przodu kwartał , a następnie z powrotem do linii włosów i do góry. Dla Aplikacja świetnie pamiętam szczotki , który jest wielkość Firma Apple z policzka. Po pierwszy rose z jakimś luźnym proszkiem a potem zastosować odrobinę więcej rumieniec z przodu policzek .

Pomadka do ust czyszczenie : Będziesz robić dużo pocałunek w dniu ślubu, więc będziesz będzie potrzebował kolor warg że może ostatni. Użyj matowe jak również lub top połysku, ponieważ nie chcą być makijaż fundacji w ciągu dnia.
Pamiętaj, aby użyć kolorowanki , który uzupełnia swoje włosy oprócz kolor oczu i korzystania konturówki w identyczny kolor jak rodzina swoim błyszczyk lub szminka. Nie korzystać z wargi liniowej znacznie ciemniejszy od twojej szminka lub błyszczyk. System wygląda ostre i bardzo nieprzyjemne na zdjęciach.
Zakup szminka lub błyszczyk do ust oraz konturówki do utrzymania z torebki na cały dzień.

Ślubna wskazówka makijaż: Niewielkie czysta

Jeśli twoje usta są rzęsy kraków bez trudu Często Lip Color pełniejsze wydają się być .

Ślub wskazówka makijaż: makijaż twarzy usuwania.

Pamiętaj, aby mieć Fundacja usuwania twarzy urazy . Jak wiecie makijaż nie tylko wytrzeć, szczególnie nie bardzo od pięknej, białej sukni ślubnej ślubny . Chusteczki kosmetyczne są łatwe poręczny.

Cień do powiek: Dla pomocy przy wyborze i za pomocą Twój cień do oczu Gorąco polecam czytaj artykuł Donny; Oszałamiająca Nostalgia oczy proste.
Kiedy jesteś upewnić się, artykuł Donny; Krok przez po kroku makijaż smokey do oka sexy.

Ślub makijaż fundacji tip: brwi.

Właściwie zadbana pomoc wzmocnić i dodać wyraz do twarzy. Wyraź swoją brwi zadbana, ale zrobić w tygodniu przed ślubem w przypadku get natychmiast po wyrywanie lub woskowanie. Wypełnij brwi, jeśli życzenia, z brwi ołówkiem kolor to nieco jaśniejszy ni brwi. Pędzel poprzez z pędzelkiem do brwi lub a może dużo więcej naturalny wygląd.
Here
Here
Here
Here
Here
Ostatnia modyfikacja w

Komentarze

 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość 29 czerwiec 2016