×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 415

Nasz Blog

W tym miejscu nasi blogerzy opisują i komentują bieżące wydarzenia.
Dla ułatwienia podzieliliśmy NASZ BLOG na kilka kategorii. Łatwo Państwo zorientujecie się na jakie.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Login

Właściwie Załatwione 27

 • Rozmiar czcionki: Większa Mniejsza
 • Drukuj
 • 0 review
 • Author:
Uważaj na mód; w ciągu 20 lat ramy czasowe hot pink lipstick może pory swoje zdjęcia ślubne. Musisz jak to możliwe zdjęcia wspomnienia zazwyczaj są ponadczasowe.

Blush: Zostań przedłużanie rzęs kraków paznokcie hybrydowe kraków paznokcie żelowe kraków naprawdę jakiś rodzaj odcień w pinky brzoskwinia a może róży lub, jeśli uzyskać zaczerwieniona, złoty ton. Eksperymentuj i znaleźć rzeczywista pasuje Twojej skóry. Użyj naturalne proszku rumieniec, będą one powszechnie dłużej niż róże śmietany. Aby zastosować rumieniec, zaczynają się od linii włosów do połowy ucha Szef, mieszanki do przodu do przodu jama ustna, a następnie z powrotem do linii włosów i do góry. Dla idealne grzebień , który jest wielkość Firma Apple z policzka. Po oryginalny suche z jakimś luźnym proszkiem a następnie zastosować odrobinę więcej Wpływ z przodu kwartał .

Pomadka do ust Wysoki połysk : Będziesz robić dużo uzyskanie w dniu ślubu, więc będziesz będzie potrzebował kolor warg że wolę ostatni. Użyj matowe a może lub top połysku, ponieważ nie pragnienie, by być swój makijaż w ciągu dnia.
Pamiętaj, aby użyć kolorowanki , który uzupełnia swoje włosy oraz praca z konturówki w dokładnie to samo swoim błyszczyk lub szminka. Unikaj dużo ciemniejszy od twojej szminka lub błyszczyk. Ta technika wygląda ostre i bardzo wykonane z chemikaliami na zdjęciach.
Zakup szminka lub błyszczyk do ust oraz konturówki do utrzymania z torebki na cały dzień.

Ślubna wskazówka makijaż: Niewielkie usta

Jeśli twoje usta są rzęsy kraków oczywiście rzeczywista bogatszy wydaje się.

Ślub wskazówka makijaż: makijaż twarzy usuwania.

Pamiętaj, aby mieć kosmetyki wydarzenia . Jak wiecie makijaż nie po prostu wytrzeć, szczególnie nie od pięknej, białej sukni ślubnej ślubny . Chusteczki kosmetyczne są wygodne czystsze zmywacze poręczny.

Cień do powiek: Aby pomocy przy wyborze i stosowania Twój cień do oczu należy czytaj artykuł Donny; Nostalgia oczy proste.
Dla każdego, kto jest upewnić się, artykuł Donny; Krok przez po kroku makijaż smokey do oka sexy.

Ślub Fundacja twarzy tip: brwi.

Właściwie koszone brwi i kształcie pomocy wzmocnić i dodać wyraz na twarzy. Wyraź swoją brwi zadbana, ale zrobić w tygodniu przed ślubem w przypadku mają po wyrywanie lub woskowanie. Dodaj brwi, jeśli życzenia, z brwi ołówkiem osłony przed słońcem to nieco jaśniejszy w porównaniu do brwi. Pędzel poprzez z pędzelkiem do brwi lub czy nawet znacznie bardziej naturalny wygląd.
Here
Here
Here
Here
Here
Ostatnia modyfikacja w

Komentarze

 • Umieść swój komentarz jako pierwszy!

Zostaw komentarz

Gość 27 czerwiec 2016